Staff Directory | CENTRE FOR MANAGEMENT OF WAQF, ZAKAT AND ENDOWMENT (WAZAN)
» ABOUT US » Organization » Staff Directory

Staff Directory

CENTRE FOR MANAGEMENT OF WAQF, ZAKAT AND ENDOWMENT (WAZAN)

 

 

 

   

 

 

 

 

 

Dr. Hj. Razali Othman

Director
CENTRE FOR MANAGEMENT OF WAQF, ZAKAT AND ENDOWMENT (WAZAN)
03-9769 1332
razaliupm@upm.edu.my

   

 

 

 

[Empty]

Secretary
03-9769 6155/6156
@upm.edu.my

  

 

WAQF AND ZAKAT DIVISION

 

Seksyen Pengurusan Dana Wakaf Ilmu

 

 

Ustaz Nuruliman Ibrahim

HEAD
03-9769 1954
nuruliman@upm.edu.my

 

 

 

[Empty]

SEKSYEN PENGURUSAN DANA WAKAF ILMU
No. Tel
wazan@upm.edu.my

 

 

Zakat Management and Asnaf Development

 

 

Ustaz Zuhaimi Abdul Rahim

HEAD
03-9769 1328
zuhaimi@upm.edu.my

 

 

 

[Empty]

SEKSYEN PENGURUSAN ZAKAT & PEMBANGUNAN ASNAF
03-9769 6156
wazan@upm.edu.my

  

 

 

Cik Wan Rohani Wan Ismail

Pembantu Tadbir (P/O)
SEKSYEN PENGURUSAN ZAKAT & PEMBANGUNAN ASNAF
03-9769 6156
wanrohani@upm.edu.my

 

   

 

Puan Arifah Farahiyah Bahrudin

Executive Officer 3 (PE3)
SEKSYEN PENGURUSAN ZAKAT & PEMBANGUNAN ASNAF
03-9769 6146
arifahfarahiyah@upm.edu.my

 

   

 

Cik Maznur Nazila Moin

Executive Officer 3 (PE3)
SEKSYEN PENGURUSAN ZAKAT & PEMBANGUNAN ASNAF
03-9769 6146
maznurnazila@upm.edu.my

 

 

Da'wah and Marketing

 

 

Encik Mohd Rizal Helmi A Razak

Executive Officer 2 (PE2)
HEAD
03-9769 1022
rizal_helmi@upm.edu.my

   

 

 

Encik Mohd Farouq Umair Zamri

Pembantu Tadbir (P/O)
DA'WAH AND MARKETING
03-9769 6149
farouqumair@upm.edu.my

 

 

 

 

Encik Muhammad Aiman Radhowan

Pembantu Tadbir (P/O)
DA'WAH AND MARKETING
03-9769 8993/8994
mr_aiman@upm.edu.my

  

 

 

Encik Muhammad Afiezee Mohamad Husaini

Pembantu Tadbir (P/O)
DA'WAH AND MARKETING
03-9769 6158/8994
m_afiezee@upm.edu.my

 

 

 

Puan Nik Zuhaili Nik Mohammad

Graphic and Multimedia Executive
DA'WAH AND MARKETING
03-9769 6150
nikzuhaili@upm.edu.my

 

  

Administration and Financial

 

 

Ustaz Zuhaimi Abdul Rahim

KETUA
03-9769 1328
zuhaimi@upm.edu.my

  

 

 

Puan Sabariah Nik

Pembantu Tadbir (P/O)
SEKSYEN PENTADBIRAN & KEWANGAN
03-9769 6153
sabariah_nik@upm.edu.my

 

 

 

Encik Musanif Miswandi

Pembantu Tadbir (Kewangan)
SEKSYEN PENTADBIRAN & KEWANGAN
03-9769 8994
musanif@upm.edu.my

 

 

 

Encik Anuar Abdul

Pemandu
03-9769 6145
wazan@upm.edu.my

 

ENDOWMENT DIVISION

 

 

 

 

Puan Siti Jumaah Osman

KETUA
03-9769 6155
sitie@upm.edu.my

 

 

 

 

Noor Razan Enche Mohd Jeperi

Pegawai Eksekutif 3 (PE3)
03-9769 8933
noorrazan@upm.edu.my

 

Updated:: 16/07/2020 [rizal_helmi]

MEDIA SHARING

CENTRE FOR MANAGEMENT OF WAQF, ZAKAT AND ENDOWMENT (WAZAN)
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang
Selangor Darul Ehsan
+603 9769 8993/6156
+603 9769 2048
C1600785815