Staff Directory | CENTRE FOR MANAGEMENT OF WAQF, ZAKAT AND ENDOWMENT (WAZAN)
» ABOUT US » Organization » Staff Directory

Staff Directory

PUSAT PENGURUSAN WAKAF, ZAKAT DAN ENDOWMEN (WAZAN)

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

Dr. Hj. Razali Othman

Pengarah
PUSAT PENGURUSAN WAKAF, ZAKAT DAN ENDOWMEN (WAZAN)
03-9769 1332
razaliupm@upm.edu.my

   

 

 

Puan Nur Zila Zainuddin

Setiausaha
03-9769 6155/6156
nurzila@upm.edu.my

  

 

BAHAGIAN WAKAF DAN ZAKAT

 

 

Seksyen Pengurusan Dana Wakaf Ilmu

 

 

Ustaz Nuruliman Ibrahim

KETUA
03-9769 1954
nuruliman@upm.edu.my

  

 

 

Puan Sabariah Nik

Pembantu Tadbir (P/O)
SEKSYEN PENGURUSAN DANA WAKAF ILMU
03-9769 6153
sabariah_nik@upm.edu.my

  

 

 

Encik Mohd Farouq Umair Zamri

Pembantu Tadbir (P/O)
SEKSYEN PENGURUSAN DANA WAKAF ILMU
03-9769 6149
farouqumair@upm.edu.my

 

 

Seksyen Pengurusan Zakat dan Pembangunan Asnaf

 

 

Ustaz Zuhaimi Abdul Rahim

KETUA
03-9769 1328
zuhaimi@upm.edu.my

 

 

 

Ustaz Mohd Noo Elmir Noorudin

Penolong Pegawai Hal Ehwal Islam
SEKSYEN PENGURUSAN ZAKAT & PEMBANGUNAN ASNAF
03-9769 1022
elmir@upm.edu.my

 

 

 

Encik Awangku Muhammad Aisamuddin Awang Jidel

Pembantu Tadbir (P/O)
SEKSYEN PENGURUSAN ZAKAT & PEMBANGUNAN ASNAF
03-9769 6146
aisamuddin@upm.edu.my

 

 

 

Cik Wan Rohani Wan Ismail

Pembantu Tadbir (P/O)
SEKSYEN PENGURUSAN ZAKAT & PEMBANGUNAN ASNAF
03-9769 6156
wanrohani@upm.edu.my

 

 

 

 

Encik Muhammad Aiman Radhowan

Pembantu Tadbir (P/O)
SEKSYEN PENGURUSAN ZAKAT & PEMBANGUNAN ASNAF
03-9769 8993/8994
mr_aiman@upm.edu.my

  

 

 

 

Encik Muhammad Afiezee Mohamad Husaini

Pembantu Tadbir (P/O)
SEKSYEN PENGURUSAN ZAKAT & PEMBANGUNAN ASNAF
03-9769 6158/8994
m_afiezee@upm.edu.my

 

Seksyen Dakwah dan Pemasaran

 

 

Ustaz Nuruliman Ibrahim

KETUA
03-9769 1954
nuruliman@upm.edu.my

  

 

 

Encik Mohd Hanafiah Hamsan

Eksekutif Dakwah & Pemasaran
SEKSYEN DAKWAH & PEMASARAN
03-9769 6150
wazan@upm.edu.my

 

 

 

Puan Nik Zuhaili Nik Mohammad

Eksekutif Grafik & Multimedia
SEKSYEN DAKWAH & PEMASARAN
03-9769 6150
wazan@upm.edu.my

 

  

Seksyen Pentadbiran dan Kewangan

 

 

Ustaz Zuhaimi Abdul Rahim

KETUA
03-9769 1328
zuhaimi@upm.edu.my

  

 

 

Puan Anisah Ismail

Penolong Akauntan
SEKSYEN PENTADBIRAN & KEWANGAN
03-9769 8994
anisahismail@upm.edu.my

 

 

 

Encik Anuar Abdul

Pemandu
03-9769 6145
wazan@upm.edu.my

 



BAHAGIAN ENDOWMEN

 

 

Puan Siti Jumaah Osman

PENOLONG PENDAFTAR KANAN
03-9769 1328
sitie@upm.edu.my

 

Updated:: 20/08/2019 [nuruliman]

MEDIA SHARING

CENTRE FOR MANAGEMENT OF WAQF, ZAKAT AND ENDOWMENT (WAZAN)
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang
Selangor Darul Ehsan
+603 9769 8993/6156
+603 9769 2048
C1568667158